A A A

Nasz cel

Wielu jest wyjątkowych artystów musicalowych rodem z Polski, ale niewielu jest takich, którzy z sukcesem występują na scenach europejskich,  ba! - światowych. Kto widział na deskach teatralnych, koncercie, czy w kinie Jerzego Jeszke - wie, że to artysta obdarzony nie tylko wielkim talentem, ale także charyzmą. Poza tym ujmuję skromnością i "nie gwiazduje".

 

Zbliża się 35-lecie artystycznej twórczości Jerzego Jeszke. Doliczając aktywność teatralną w szkole średniej oraz studia w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni - lat przybywa nieco więcej! Czas na małe podsumowanie.  Wszak w dorobku Jerzego Jeszke już sześćdziesiąt premier, i to w pięciu językach!

 

Przed nami - fanoklubowiczami - wielka praca. Celem nadrzędnym jest uporządkowanie, zebranie, spisanie artystycznej drogi Jerzego Jeszke. Na spotkaniach Fanklubu będziemy też dzielili się emocjami związanymi z aktualnie obejrzanych spektakli, ale także wszelkimi informacjami, nowinkami - wyszperanymi w starych gazetach na strychu etc.

Reasumując. Naszą działalność widzę na dwóch polach:

 

1. To, co teraz - aktualne spektakle, koncerty, płyty; nasze recenzje spisane i zebranie w całość oraz możność dzielenia się emocjami z innymi na spotkaniach:)

2. Nieco historii - szperanie w annałach, wyszukiwanie zdjęć, artykułów etc.

 

Fanklub dopiero raczkuje. Cały czas z głowie kołują nam nowe pomysły dot. rozwoju, a czasem brakuje - czasu ;) Jeżeli masz czas, chęć, zapał, jesteś wrażliwa/wrażliwy na sztukę - działaj!- jak spiewała Eliza z MFL :)

 

Czekamy na Ciebie!